V zákulisí volby Prezidenta (2008)

V zákulisí volby prezidenta ČR ( WORlD NEWz)
11. 3. 2008 – Praha – Moskva – New York

V zákulisí volby prezidenta ČR

Volba prezidenta České republiky přišla pro předsedu Strany zelených Bursíka v nejvhodnější dobu. Langer po těžkém nátlaku ze strany Interpolu svolil, že nepopraví Bursíka v přímém přenosu České televize a nenechá své anonymně vystupující chuligány z URNy rozkopat okna Vladislavského sálu a udělat pravý zátah na nejhledanějšího teroristu světa Usámu bin Ladina alias Bursíka. Langer se dokonce odvážil povstat tváři v tvář Bursíkovi a říct mu, že si s někým něco vytírá… bohužel celý záznam České televize byl pozměněný FBI a ve skutečnosti řekl Langer něco ve smyslu Jestli věříš, že podřežeš ještě hodně hrdel, půjdeš bučet. Snítilým, velká mediální persóna volby prezidenta, je ve skutečnosti onen agent Interpolu ( nikoliv STB, jak milně informovala některá média) a na chodbě udělal nátlak na Langera a nikoliv Langer na něj. Paroubek, který vybavil celou stranu malými špiónskými fotoaparáty ( dodávala společnost S+S – plus INC., která dle důvěryhodných zdrojů má úzké napojení na Snítilého a tajně podporuje neonacistické akce), poté vítězoslavně, se vztyčenou hlavou ve stylu Napoleon před Ruskem, ukazoval fotografii novinářům.

Ale zpět k Bursíkovi… proč odmítají zelení radar ví už FBI dávno, ovšem až události posledních týdnů odhalili úzké napojení Bursíka přímo na Rusko a konkrétně Putina. Může za to neopatrnost komunikace se šéfkou ruské mafie v ČR Olgou Zubovou. Bursík neopatrně odeslal šifrovaný email určený pro Putina právě Zubové a ten se dostal až do rukou mediím, která – jak je již v České republice bohužel zvykem – o celé věci chybě informovala a Bursíkovi tak alespoň spadl kamen ze srdce. Pravá šifrovaná zpráva tak zůstala bez povšimnutí, přitom její obsah je více než znepokojující – zde je podrobný rozbor :

———–

Ona ta kráva nás už ani neumí oslovit. ( kráva – malá nukleární bomba, kterou Bursík dostal od Putina za kontrakt hostování hokejisty Sergeye Zubova – z Dallas Stars do týmu New York Rangers výměnou za českého robota ETA68 Jaromíra Jágra – který zde hrál od 8. do 13. září 2001, neumí ani oslovit – nefunguje).To je neuvěřitelný. ( to je neuvěřitelný – шлюха ) Donutíme je ke spolupráci – silou, kaťuško. ( klasické výhružky, kaťuško – Bursík požaduje použití raket) Políbení (čest), martin (Usáma).

Správný text zprávy tedy zní:

Nukleární bomba nefunguje. Kurva. Donutíme je ke spolupráci raketami Katjusha. Čest. Usáma

———–

Bursík měl zase štěstí a o chloupek unikl spravedlnosti … a proč vůbec Olga nehlasovala a nepodpořila tak na hrad tajného agenta KGB působícího na území USA pana profesora Švejnara ? Je naštvaná, že jí ještě Bursík nezaplatil fakturu za 11. září 2001, kdy přemluvila bráchu Sergeye ať jde hrát do New Yorku a po zápase s partou muslimských kluků navštíví dvojčata. Bursík ale oponuje Zubové, že Sergey do toho moc vlítnul ( jak se na správného obránce sluší a patří) a dvojčata Miriam a Sirael Ladinovi prý stejně nenavštívil, Zubová však tvrdí opak.. Sergey tam byl a dvojčata navštívil. Pravdu se asi nedozvíme, jednu věc s jistotou říct můžeme – v New Yorku není ani Sergey ani dvojčata…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s