Prevence je základ aneb Akta X 2010

Určitě znáte Akta X. Scifi pohádky s Muldrem a Sculyovou. A teď si představte, že se vám něco podobného stane i v normálním životě. Ale pěkně po pořádku.

Pod heslem „Prevence je základ“ mě pozval pan doktor Heráček na vyšetření na novou urologickou ambulanci v poliklinice Malešice, která byla otevřena pro lepší dostupnost klientům Centra Paraple a také ve spolupráci s Parapletem. Sono ledvin ukázalo nález na levé ledvině a tak jsem byl pozván na urodynamické vyšetření. Již při návštěvě na sono vyšetření pan doktor odpovídal někomu po telefonu na dotazy týkající se problémy po urodynamickém vyšetření, ale v tu chvíli jsem tomu nevěnoval větší pozornost.

Další návštěva byla na samotné urodynamické vyšetření. Pan doktor pořad neměl na počítači žádné hodnoty a sestra se snažila zprůchodnit cévky a měnit jejich hloubku zapuštění. A tady se to stalo. Ve skutečnosti jsem se v tu chvíli stal hostitelem mimozemského tvora, který mi byl sondou umístěn přímo do močového měchýře. Zní to děsivě, ale když si člověk uvědomí, že mohl být umístěn druhou sondou někde úplně jinde (asi tušíte kde), dopadl jsem ještě dobře. Po vyšetření jsem se dozvěděl, že vše dopadlo dobře a že budu docházet jen na sono a to asi každý půlrok. Ledvina se prý musí hlídat, aby se nezměnila. Houby ledvina, ale mimozemšťan. Neměl jsem nejmenší ponětí o tvoru v mém měchýři další tři dny a pak se poprvé ozval. Teploty a zimnice. Prevít si začal přizpůsobovat byteček. Celý pátek jsem skoro nemočil, asi měl velkou žízeň a v sobotu… poprvé krev v moči. Ten parchant mě začal žrát. V neděli se vše uklidnilo a já si dal pár dnů klid. Říkal jsem si, že je to následek vyšetření a že se to dá do pořádku. Ve středu to parazit trochu přehnal. Začala ze mne vytékat moč silně zabarvená krví. A nejen krev, ale i nějaké cucky připomínající hleny silné rýmy. Prý odloučené koagulum, jak jsem se později od doktorů dozvěděl. Zase vedle. Byla to ulita. Parazit se mění. Dalších deset dní jsem měl kalnou moč a stejně kalné jsem měl i informace od doktora. Jsem 1% komu se to stane, krve tam není tolik, to jen tak vypadá (bych chtěl vidět pana doktora, kdyby z něj teklo něco jako domácí malinová šťáva paní Tomáškové) a do týdne budu v pohodě. Říkal a mlžil. Moc dobře věděl, že mám v sobě mimozemšťana a že jsem jeho ideální hostitel. Netrpím na močové infekce, piji převážně vodu a neužívám žádné medikamenty. Bylo mi tak zle, že jsem si ani nevšiml, že nám poslední tři týdny parkuje před domem černý mercedes, který nás pronásleduje všude, kam jedeme. Věděli to. Muži v černém. Oni mě sice vyfotili, abych mi vymazali paměť, ale já jsem stačil zavřít oči a tak vám můžu říct, jak parazita usmrtili. Překvapivě to bylo velmi jednoduché. Pozvali mě do centra Nový Smíchov do Pandy na oběd a dali mi extra porci pálivé červené omáčky, kterou si můžete naložit u kasy. A bylo to. Další den jsem sice vymočil další dávku malinové šťávy, ale taky mimozemský zárodek. Měl již v průměru centimetr a půl a na délku více než pět. Byl to takový malý porod, ale trubicí to prošlo, i když jsem se zpotil jak myš. V Parapleti si se mnou nevěděli rady a tak bych doporučil příští oběd zaměstnanců centra u Pandy na Novým Smíchově a tam se ukáže, kdo je kdo.

Pan doktor mi zakázal všechny urologické čaje, pálivá jídla a alkohol. Takže je to jasný. Pokud máte podezření, že Váš kamarád nebo známí je mimozemšťan, či hostitel nějakého mimozemského parazita, vezměte ho na pořádně pálivé jídlo a opijte se do němoty. Pokud máte strach, že jsou všude kolem vás, tak ideální země pro izolaci před mimozemskou civilizací je Jižní Korea, Indie anebo Mexiko.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s